Współpraca

Nasza firma kompleksowo obsługuje Nieruchomości, podejmując bezpośrednią współpracę zarówno z Najemcą jak i Właścicielem nieruchomości.Oto czym charakteryzuje się taka współpraca w obu kierunkach:

 

 

Właściciel

Firma Just Home oferuje najbardziej elastyczne warunki dla umów na rynku. Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby i staramy się do nich dostosowywać. Nasze umowy nie powstają na podstawie sztywnego szablonu, są konstruowane indywidualnie. Dopuszczamy zarówno opcję podnajmu jak i zarządzania oraz inne formy współpracy. Nie definiujemy także długości trwania umowy.

Jesteśmy świadomi, że oddanie mieszkania w cudze ręce nie jest łatwą i pochopnie podejmowaną decyzją. Z doświadczenia wiemy, że każdy właściciel jest w innym stopniu związany ze swoją nieruchomością dlatego najbardziej dbamy o obustronne zaufanie.

Jeżeli posiadają Państwo nieruchomość na terenie Krakowa i zastanawiają się nad powierzeniem jego obsługi profesjonalnej firmie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezobowiązujących odpowiedzi na pytania, aby ułatwić świadome podjęcie decyzji o nowych perspektywach swojego mieszkania.

 

 

Najemca

Miko & Friends to nie tylko wynajem krótkoterminowy. Mimo, iż jest to nasza kolebkowa nić działalności, która zawsze będzie oczkiem w głowie i powodem do dumy, nie zamykamy się na nowe możliwości i od paru lat prowadzimy również dział najmu długoterminowego pod szyldem Just Erasmus. Jeśli szukają Państwo mieszkania na kilka miesięcy, semestr czy nawet rok – zapraszamy do kontaktu. Każdego najemcę traktujemy indywidualnie, ponieważ spotykamy się z różnymi potrzebami i wymogami co do mieszkania. Umowy wynajmu są konstruowane elastycznie, po wcześniejszym ustaleniu ich warunków przez obie strony.

 

Zobacz naszą ofertę
Współpraca