Atrakcje

Kraków to wspaniałe miasto, z mnóstwem zabytków i atrakcji turystycznych. Każdy dzień to szansa na nowe przeżycia, a możliwości jest tak wiele, że ciężko byłoby spróbować ich wszystkich. Wraz z pomocą naszych gości stworzyliśmy kilka wycieczek, które w większości spełniają wszelkie możliwe oczekiwania turystów odwiedzających nasze mieszkania.

Ceny
Zwiedzanie Starego Miasta Kraków to miasto przepełnione historiami i zabytkami ubiegłego milenium. Ciężko byłoby okiełznać je wszystkie, jednak z pomocą naszego licencjonowanego przewodnika na pewno uda się odwiedzić te najważniejsze oraz te mniejsze, ale najciekawsze.
od 20 zł za osobę
Auschwitz Birkenau Miejsce pamięci, którego nikt nie chciałby, ale każdy powinien zobaczyć. Niechlubna wizytówka małopolski, gdzie w kompleksie obozów koncentracyjnych i zagłady śmierć z rąk nazistów poniosło wg. szacunków między 1-1,5 mln osób.
od 150 zł za osobę
Kopalnia Soli w Wieliczce Kopalnia Soli „Wieliczka” to miejsce niezwykłe - ukryte przed światem, pełne sekretów i legend. Jeśli chcesz je zobaczyć na własne oczy, zapraszamy na wędrówkę po podziemiach. Zapraszamy na wycieczkę do kopalni tajemnic.
od 190 zł za osobę
Strzelnica Najlepsza strzelnica w Krakowie przygotowała dla nas specjalne, rozszerzone pakiety, do których dostęp mają tylko nasi goście! Gotów na mocny przyrost adrenaliny, rosnący z każdym naciśnięciem spustu?
od 330 zł za osobę
Melex Zwiedzaj miasto w wygodnym fotelu wózka golfowego najwyższej klasy. Mnóstwo różnych pakietów, dziesiątki dostępnych języków przekłada się na godziny odkrywania zabytków i atrakcji Krakowa!
od 40 zł za osobę
Communism tour Przeżyj pełną przygód, melancholijną podróż w czasie trabantem do Nowej Huty - pierwszego polskiego socrealistycznego miasta zbudowanego kompleksowo od podstaw. To miejsce wraz z potężnym kombinatem metalurgicznym było dumą komunistycznych władz.
od 169 zł za osobę
Paintball Trochę jak wojna, ale tym razem nikt nie zostaje (poważnie) ranny. Paintball oferuje całą frajdę z walki zbrojnej, ale straty to jedynie : odrobina zranionej dumy przegranego i dziwne siniakami we wrażliwych miejscach.
od 130 zł za osobę
Nightlife Guiding Kraków to Polska stolica imprez. Ilość klubów i barów może przytłoczyć i łatwo się w nich pogubić. Z pomocą lecą nasi przewodnicy nocni, by wieczór był niezapomniany i naszpikowany zabawą oraz najlepszymi emocjami. Co wydarzyło się w Krakowie – pozostanie w Krakowie
od 90 zł za osobę
Zakopane Chcesz pojeździć na nartach? Pochodzić po górach? Nakupić pamiątek na najdłuższym targu w Polsce? Skorzystać z psich zaprzęgów? Odwiedzić lodowy labirynt? Wejść na szczyt ogromnej skoczni narciarskiej? To i wiele innych górskich atrakcji znajdziesz w Zakopanem – stolicy polskich gór!
od 200 zł za osobę
Inne Jeśli chciałbyś zorganizowania nie wymienionej wyżej aktywności to skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.
od 20 zł za osobę.